Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UVA Сольник Lemon

(0) відгук
Артикул: 806861 Виробник: UVA

Немає в наявності

Популярний виробник Uva, зовсім недавно випустив серію рідин для вейпів і е-сигарет, смак яких є сольним, тобто поодиноким, що значно краще розкриває фарби смаку продукту, і одним з таких жижек є Lemon.

Думаю, не важко було здогадатися, що смак у даної суміші лимонний, проте для того, щоб смак не здавався сильно кислим, розробники додали в нього трошки солодощі свіжої випічки, що доповнює смак і розкриває його в новому світлі.

Станом на сьогоднішній день до продажу доступна суміш у резервуарі об'ємом 15 мл, і замовити його ви зможете у нашому вейп-шопі Sigaretka.

Ви можете купити UVA Сольник Lemon та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 45мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися