Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

VapeHackers Mirinda Strawberry Garnet

(0) відгук
Артикул: 3998 Виробник: VapeHackers

Немає в наявності

Американська компанія VapeHackers представляє інноваційну рідину, яка отримала назву Mirinda Strawberry Garnet. Цей продукт поєднує в собі два абсолютно різні смаки - соковиту солодку полуницю і кислуватий гранат.

При затяжці можна відчути смак стиглої і солодкої полуниці, який поступово змінюється на кислуватий післясмак граната. Така рідина принесе задоволення навіть найскептичнішим курцям.

Даний мікс заснований винятково на натуральних ароматизаторах. Виробник не використовує жодних синтетичних добавок у своїй продукції.

Ви можете купити VapeHackers Mirinda Strawberry Garnet та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися