Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vegas Salt Fruits 30 мл

(0) відгук
Артикул: 806948 Виробник: Vegas Salt

Немає в наявності

Якщо ви хочете фруктів, то повчайте їх, компанія Vegas, яка випускає прекрасні суміші для ширяння, випустила свою нову фруктову суміш від її ширяння просто у кожного голова піде навколо від задоволення, і назвали вони її-Salt Fruits.

Смаком вона має фруктове, проте тут присутні лише обрані фрукти, такі як: соковитий персик, ніжна полуниця, і стигле яблуко, з них вийшов просто неймовірний літній коктейль.

Співвідношення пропіленгліколю та чистого гліцерину в суміші дорівнює 50 на 50, тобто порівну. Щодо кількості нікотину в ній, то його тут 25 мг, а в другій версії 45 мг.

Ви можете купити Vegas Salt Fruits 30 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 45мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися