Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

3Ger Salt Blackcurrant Mint

(0) відгук
Артикул: 806700 Виробник: 3Ger

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Цього року надійшла нова мода на сольові рідини, які точніше передають весь смаковий спектр. Від цієї тенденції далеко не пішла і компанія 3Ger, і вони випустили нову лінійку сольових рідин і одним із них є Salt Blackcurrant Mint.

Смак у цій суміші запозичений від двох досить смачних ягід: стиглої смородини та ніжної асаї. Все це у поєднанні з ментолом дає незабутній смак, який освіжає та тонізує.
Дана суміш зараз доступна до продажу в обсязі 30 та 15 мл. Місткість нікотину становить 35 мг, а співвідношення VG/PG – 50/50.

У продажу ця рідина буде вже у нас в інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити 3Ger Salt Blackcurrant Mint та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Мятные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися