Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Salt - Pink Punch Lemonade

(0) відгук
Артикул: 806923 Виробник: Twist Salt

Немає в наявності

Все що ми так любимо в літній день, саме це нам пропонує компанія з виробництва преміум-рідин для заправки пристроїв для ширяння Lemon Twist, тому і була розроблена суміш під назвою-Pink Punch Lemonade.

Що на рахунок смакових якостей вони завдяки сольовій основі придбали нові фарби, проте варто сказати, що сам смак полуничного лимонаду є і так смачним, але думка про те, що він може бути ще краще змушує задуматися.

Хотілося б ще раз сказати, що жижа заснована на сольовий суміші і її міцність буде в рази вище ніж у натуральній, так вміст нікотину в цій суміші досягає 35 або 50 мг нікотину (за різними версіями препарату).

Ви можете купити Twist Salt - Pink Punch Lemonade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися