Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Barista Brew Co MAPLE BAR DONUT

(0) відгук
Артикул: 806429 Виробник: BARISTA BREW CO

Немає в наявності

Кленовий батончик MAPLE BAR Donut від Barista Brew Co. пропонує свіжу та смачну їжу з начинкою з кленового сиропу та свіжоприготовлених пончиків! Насолоджуйтесь солодкою кленовою глазур'ю, оскільки вона повністю покриває кленовий пончик, і побалуйте свої смакові рецептори смачною парою в нашій улюбленій кав'ярні!

Ранок може бути важким, але іноді, якщо у вас є вишуканий десерт, безумовно ваш день піде зростаючою! Насолоджуйтеся теплою та солодкою хмарою гарного сніданку зі свіжоприготовленим пончиком, покритим насиченою та солодкою глазур'ю з кленового сиропу. Сироп та нарізані на товсті скибочки донат!

Ви можете купити Barista Brew Co MAPLE BAR DONUT та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися