Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Бокс мод Eleaf iStick 50w

(0) відгук
Артикул: 700259 Виробник: Eleaf

Немає в наявності


Представляємо вам неймовірно потужний і компактний бокс-мод з популярної лінійки iSmoka iStick, що володіє рекордною ємністю акумуляторів і 50-ватним потенціалом. Це найбільший пристрій з цієї серії - і водночас найменший батарейний блок подібної потужності, представлений сьогодні на ринку.

Айстик 50W - бокс-мод, який припаде до смаку будь-якому досвідченому вайперу, адже з його допомогою можна насолоджуватися парою з найпопулярніших кліромайзерів, таких як Joyetech Delta 2, і - що найважливіше - з атомайзерів, що обслуговуються. Досвідчені парильники залишають про пристрій лише позитивні відгуки. Однією з головних його переваг, крім можливості точних налаштувань та зручності у використанні, вайперська спільнота вважає підтримку сабомних випарників. Інший найчастіше згадуваний плюс - тривалість роботи: ви можете спокійно парити весь день, і майже немає шансів, що батареї розрядяться до критичного стану.

Серйозною перевагою можна вважати і ціну бокс-моду, адже найближчі конкуренти коштують значно дорожче. І це при тому, що в порівнянні з іншими 50-ватниками айстик виглядає мініатюрним. Чи не хочете тягати за собою важку громіздку коробку? Купуйте легкий та компактний Eleaf iStick 50W, щоб насолоджуватися ширянням без підзарядки максимально довго!

У порівнянні з менш потужними айстиками, Eleaf iStick 50W більше і за висотою (83мм), і за шириною (45мм). Нічого дивного, адже всередині розміщуються одразу дві акумуляторні батареї, сумарна ємність яких дорівнює 4400 mAh. Для порівняння: у класичному 20-ватному айстику стоїть одна батарея 2200 mAh

На фронтальній частині бокс-мода розташовується електронна панель управління з яскравим світлодіодним дисплеєм та хромованими клавішами налаштування, що мають трикутну форму. "Пускова" кнопка розміщена на торці, вона прямокутна і злегка закруглена - за формою корпусу. Така вдала дислокація елементів керування робить бокс-мод надзвичайно ергономічним: наприклад, для затягування можна натиснути на клавішу, просто злегка стиснувши пристрій у кулаку.

Вгорі знаходиться пружний 510-й конектор, є проріз для подачі повітря. Габарити корпусу дозволяють накрутити практично будь-який атомайзер зі стандартним діаметром 22-23 мм – і він виглядатиме цілком органічно, не виступаючи за межі бокс-моду. Бажаєте підключити пристрій зі з'єднанням типу eGo?

  • Тривалість роботи. За цим параметром Eleaf iStick 50W нещадно б'є конкурентів, що навіть перебувають у вищій ціновій категорії. Батареї не можна витягти і замінити «на ходу» – але навряд чи це буде потрібно, все-таки їх дві. А якщо акумулятор все ж таки підсяде, то проблему вирішить функція "пасстру", що дозволяє парити в процесі підзарядки.
  • Просте керування. Хоча розташування клавіш на корпусі дещо інше, ніж у айстиках меншої потужності, функції їх аналогічні: як і раніше, нічого зайвого. Трикутні кнопки використовуються для налаштування, прямокутна – для затягування, увімкнення/вимкнення, а також зміни режиму з варівольта на варіват.
  • Точне налаштування параметрів. Бокс-мод не тільки потужний, але має широкий діапазон налаштувань. Регулювання можливе з точністю до 0,1 В (від 2 до 10 В) або 0,1 Вт (від 5 до 50 Вт) – пристрій працює як варівольтний, і як варіватний. Щоб змінити режим, потрібно тричі поспіль натиснути на прямокутну кнопку.
  • Сабомне ширяння. Робота з сабомними коїлами, що мають опір спіралі від 0,2 Ом, майже автоматично виводить бокс-мод у розряд "маст хев" для кожного просунутого парника. Максимальний опір, що підтримується - 5 Ом. Причому величина опору відображається на дисплеї, як тільки ви приєднуєте майзер.
  • Підпружинений конектор. Поганий контакт між батарейним блоком і майзером може безнадійно зіпсувати процес ширяння – не така вже й рідкість, враховуючи різноманіття фірм-виробників. З Eleaf iStick 50W це цілком виключено: латунна контактна поверхня підпирається пружинкою, така конструкція унеможливлює наявність зазору.
  • Безпека. Для високопотужних бокс-модів та техніка безпеки має бути на найвищому рівні. В Eleaf iStick 50W передбачені не тільки захист від короткого замикання, зниженої напруги та занадто низького опору випарника, але й 5-секундне блокування у разі перегріву девайсу понад +70 градусів.
  • Чи обтічні форми девайсу, чи ще якісь невловимі особливості дизайну роблять Eleaf iStick 50W візуально менше. В принципі, цей 150-грамовий пристрій цілком гармонійно виглядатиме навіть у ніжній жіночій руці. Анодована поверхня алюмінієвого корпусу покрита порошковою фарбою, яка виконує як захисну, так і декоративну функцію. Вибір кольорів – класика від Eleaf: червоний, чорний, синій та сріблястий, а також чотири кольори з циклу Special Edition: дерево (Wood), карбон (Carbon Fiber Black), синій візерунок на білому тлі (Blue&White Porcelain) та темний айстик з візерунком , Який виробник назвав Ripple Waves.

    Eleaf iStick 50W можна назвати молодшим, але найсильнішим членом сімейства айстиків. Не такий мініатюрний, як інші, але досить компактний, він здатний підтримувати ваші майзери протягом досить тривалого часу, не заїкаючись при цьому про необхідність підзарядки. Якщо ви дещо розумієте у вайпінгу, самостійно перемотує випарники своїх атомайзерів і поважаєте густу сабомну пару – цей бокс-мод стане вашим надійним і незамінним супутником.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Бокс мод Eleaf iStick 50w та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Eleaf ELLO

Eleaf ELLO

750 грн

Eleaf

Ви дивилися