Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cush Man Series – Mango Strawberry

(0) відгук
Артикул: 3868 Виробник: Cush Man

Немає в наявності

Ще ніколи вейпінг не був настільки солодким, як із новим поєднанням манго та полуниці в лінійці Cush Man від Nasty Juice.

Виробникам вдалося вдало поєднати соковитий фрукт зі стиглою ягодою, що дарує вейперу можливість відчувати зміну комбінацій смаків та насолоджуватися процесом. Смаки відчуваються почергово, створюючи враження гри в перегонки, так що аудиторія, що любить насолоду з легкістю визначається у виборі рідини. Рідина поміщена в стандартну упаковку з контролем першого розтину.

Існує три градації фортеці – 0, 3, 6 мг. Строката наклейка – у подарунок.

Ви можете купити Cush Man Series – Mango Strawberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Россия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися