Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dr.Shugart Chitz Salt Strawbert

(0) відгук
Артикул: 3913 Виробник: Dr.Shugar

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Наш сьогоднішній гість порадує багатьох наших покупців, адже відома багатьом вейперам компанія Dr.Shugar, випустивши свій новий продукт від якого ви будете на сьомому небі від насолоди цією рідиною, їй дали коротку але лаконічну назву - Strawbert.

Вона має смак солодкої та стиглої полуниці впереміш з безліччю різних тропічних фруктів, від цього мікса вам знесе голову, оскільки вона неймовірно смачна і не шкідлива для здоров'я.

Не втратите свій заповітний шанс на цю рідину, вона коштує не дуже багато, але вона коштує тих витрачених грошей, і ви ні на хвилину не пошкодуєте про придбання.

Ви можете купити Dr.Shugart Chitz Salt Strawbert та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 45мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися