Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронний кальян Starbuzz E-hose Mini

(0) відгук
Артикул: 700300 Виробник: STARBUZZ

Немає в наявності

Тепер курити свій улюблений кальян від STARBUZZ стало набагато зручніше і довше! Картридж в E-HOSE Mini такий же, як і у великому E-HOSE, але потрібно всього один замість двох. Одного картриджа вистачає до 1000 затяжок.

Дуже зручний у використанні, не займає багато місця, заряджається як від мережі, так і від виходу USB. Ідеальне рішення електронного кальяну, для того, щоб носити його постійно з собою.

У комплекті разом із Starbuzz E-HOSE Mini: E-hose mini у вибраному вами кольорі USB шнур Адаптер для зарядки від мережі 3 змінних картриджа Starbuzz Цей електронний кальян дуже компактний та зручний, його мініатюрність надає кальяну естетичної привабливості!


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Електронний кальян Starbuzz E-hose Mini та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися