Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Harum Manis Grape 120ml

(0) відгук
Артикул: 806213 Виробник: Harum

Немає в наявності

Grape 120ml- це всім так уподобаний смак від якого ваші смакові рецептори будуть без розуму від задоволення, цю суміш було вирішено випустити разом з новою фруктовою лінійкою від відомої компанії з виробництва рідин для електронного ширяння-Harum Manis.

Вдихнувши пару затяжок пари від цієї суміші, ви зможете опинитися в неосяжних садах винограду, адже вона має дивовижний смак стиглого винограду. Поєднуючи в собі 70% (PG) і 30% (VG), і зовсім малу частку нікотину, а це 3 міліграми, ця рідина здатна підкорювати серця своїх власників.

Продається ця жижа вже прямо зараз у цьому інтернет-магазині Sigaretka.

Малоазійський виноград з холодком.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 70% та (VG) - 30%

Ви можете купити Harum Manis Grape 120ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися