Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Jam Monster Salt Lemon 30ml

(0) відгук
Артикул: 806905 Виробник: Jam Monster

Немає в наявності

Хіт всіх смакових рецепторів Jam Monster salt Lemon. Цей смак довго розроблявся компанією Jam monster і в цьому випадку очікування коштували свого!

Чи пробували ви колись лимонну рідину? Вона була смачною? Помножуйте ті спогади мінімум на 10 і це буде лише мала частина насиченості, яку ви отримаєте при ширянні даного смаку.

При вдиху, ми відчуваємо стиглий кисло солодкий лимон, він обволікає ваші рецептори, викликаючи прямо таке ніжне лоскотання. Важливо, що за рахунок грамотно відпрацьованого смаку, дана рідина відмінно підійде для щоденного ширяння - вона абсолютно не набридає. І при цьому сольовий нікотин зможе відмінно вгамувати ваш нікотиновий голод.

Поспішайте купити даний продукт адже це лімітована версія, і хто знає, в який момент це диво може закінчитися?

Об'єм: 30 мл.

Ви можете купити Jam Monster Salt Lemon 30ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 48мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися