Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Men`s Club Choko Man 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4085 Виробник: Men's Club

Немає в наявності

Приготуйтеся до незабутніх відчуттів та вибуху емоцій, адже відома багатьом нашим клієнтам компанія Men`s Club випустила свою нову солодку новинку, яка сподобається багатьом любителям десертів, представляємо вам - Choko Man 60 ml.

Смак вона має чудовий - це апельсиновий кекс, який щедро полив шоколадом, від такого, я думаю, буде в захваті будь-який користувач електронного пристрою. Якість цієї продукції перебуває як завжди на найвищому рівні.

Цей товар зараз доступний в об'ємі 60 мл у нашому вейп-шопі Sigaretka, за вигідною для вас ціною, тому купити собі його зможе практично кожен наш клієнт.

Ви можете купити Men`s Club Choko Man 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися