Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Нікотин Xian Taima 100мг/мл 50мл

(0) відгук
Артикул: 3667 Виробник: Xi'an Taima

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Компонент " Класична " Сотка" Xi'an Taima " є високоякісним інгредієнтом для рідин, що використовуються в електронних сигаретах. Є прозорою рідиною, яка не має ніякого смаку і запаху. Її використання однаково вдало як з тютюновими, і фруктовими ароматизаторами.

" Класична "Сотка" Xi'an Taima " виготовлена за допомогою природної витяжки з тютюнового листа, при цьому в процесі приготування вона піддалася очищенню високого рівня (USP). При тривалому зберіганні вона може змінити свій колір - набуває рожевого відтінку. Причиною є окислення нікотину при взаємодії з киснем. Також, даний інгредієнт має високий рівень гігроскопічності (здатності поглинати водні випари з повітря).

Об'єм флакона: 50 мл.

Виробник: Xi'an Taima Biological Engineering (Китай).

Пропіленгліколь BASF (Німеччина).

Вміст нікотину: 100 мг/мл.

Спосіб зберігання: кришка флакона має бути щільно закручена; зберігати у сухому, прохолодному місці; не допускати потрапляння прямих сонячних променів.

Рекомендації щодо використання: флакон з рідиною ретельно збовтується перед вживанням; використовувати до кінця закінчення терміну, вказаного на упаковці.

Ви можете купити Нікотин Xian Taima 100мг/мл 50мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися