Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nolimit BRO Salt Brown

(0) відгук
Артикул: 807256 Виробник: Nolimit

Немає в наявності

Приємний мікс тютюну, рекомендуємо для шанувальників тютюнового смаку.

Цей смак випущений компанією Nolimit нещодавно. Нам подобається оновлена лінійка сольової рідини BRO. Нова рідина називається Brown, ототожнюючи цей колір цим смаком.

Сольова суміш міститься у спеціально затемненій тарі по 30 мл, пляшечка комфортна у використанні та дуже зручно сидить у руці. Носик розрахований для заправки подів. На замітку, темна пляшечка обрана спеціально, цей вибір викликаний тим, щоб нікотин та його солі присутні у нашій рідині передчасно не окислювалися від впливу прямих сонячних променів.

Місткість нікотину тут стандартна і представлена в 2-х варіантах 50 і 30 міліграм.

Кришка баночки обов'язково замок замком від дітей.

Ви можете купити Nolimit BRO Salt Brown та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися