Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Nolimit BRO Salt Yellow

(0) відгук
Артикул: 806778 Виробник: Nolimit

Немає в наявності

Надійшло чергове оновлення від популярної компанії з України-Nolimit і під оновленням мається на увазі нова неймовірно смачна рідина-BRO SaltYellow.

Ця суміш має смак усіма коханою, солодкою дині від якої ваші смакові рецептори будуть на сьомому небі. Варто сказати також що дана суміш є сольовою і має підвищений показник смаку, від чого смак дині буде ще кращим. Місткість нікотину тут же сягає 30 міліграм.

У продажу зараз вона доступна в обсязі 30 мл і придбати їй ви зможете в нашому інтернет-магазині Sigaretka, за найнижчою ціною в мережі на даний момент.

Ви можете купити Nolimit BRO Salt Yellow та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися