Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Пропіленгліколь Eco Van Vape (PG) 200 мл

(0) відгук
Артикул: 3028 Виробник: Eco Van Vape

Немає в наявності

Пропіленгліколь Eco Van Vape – це безбарвна в'язка рідина зі слабким характерним запахом та солодкуватим смаком. Пропіленгліколь є хорошим розчинником і його активно застосовують у вейпінгу.

Його часто застосовують у вейпінгу. А саме у такому напрямку вейпінгу як самозаміс. Якщо ви захочете зробити власну жижу, то пропіленгліколь повинен стати вашим вірним супутником у цій справі.

При покупці пропіленгліколю, варто звернути увагу на його маркування, якщо в назву є маркування USP, то такий пропіленгліколь, можна сміливо брати. Це означає, що він повністю безпечний і не має якихось зайвих домішок. Пропіленгліколь надає самозамісу яскравіший смак, тому його використовують любителі насиченого смаку.

  • 200 мл

Ви можете купити Пропіленгліколь Eco Van Vape (PG) 200 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися