Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ruthless Loaded Lemon Bar

(0) відгук
Артикул: 4062 Виробник: Ruthless

Немає в наявності

Нехай любителі випічки радіють, адже популярний бренд у світі вейп-індустрії Ruthless, виготовив новий чудовий смак, який підкорити наш ринок, ця рідина має назву - Loaded Lemon Bar.

Ця рідина має чарівний смак лимонного пирога, який щедро посипаний цукровою пудрою, цей смак не відпустить вас ще довгий час і ви дійсно захочете лимонного пирога.

Знайти цей товар можна буде у нашому вейп-шопі Sigaretka. І придбати його ви зможете за оптимальною ціною, яка вам сподобається. Не пропустіть свій шанс на покупку цієї преміальної рідини, адже лінійка обмежена.

Ви можете купити Ruthless Loaded Lemon Bar та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися