Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Ruthless Loaded Melon Milkshake

(0) відгук
Артикул: 4063 Виробник: Ruthless

Немає в наявності

Наш сьогоднішній герой зможе врятувати вас у спекотний літній день, адже відома багатьом нашим клієнтам компанія Ruthless, випустила свій новий освіжаючий продукт, від якого складно встояти, і назва його Loaded Melon Milkshake.

Ця неймовірна суміш має смак соковитої дині та ніжного молочного коктейлю, які розбавлені ніжним холодом. Це чудовий спосіб освіжитися, і виділитися серед сірої маси, і після вдиху цієї рідини ви згадуватимете цю мить ще довго.

Ціна на цей товар не дуже велика і сподобається, думаю, багатьом нашим клієнтам, а знайти її можна буде у нашому вейп-шопі Sigaretka.

Ви можете купити Ruthless Loaded Melon Milkshake та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися