Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

UVA Сольник Mango

(0) відгук
Артикул: 806868 Виробник: UVA

Немає в наявності

Mango - це найновіша рідина від знаменитого виробника з України Uva, дана суміш є однією з найвдаліших і смачніших зі всієї серії сумішей під назвою «Сольник»

Недаремно лінійка сумішей називається Сольник, адже смаком для неї є лише самотній манго, проте його смак був переданий настільки натурально, що безліч вейперів були в захваті.

Зміст нікотину в ній досить великий 30-45 залежно від версії, вона настільки міцна, адже суміш є сольовою, тобто синтетичною.

Однак, не варто лякатися слова «синтетичний», він абсолютно нешкідливий, в ньому просто були покращені деякі параметри, такі як підвищена поглинання, що дозволить вам парити втричі менше, адже насичення вашого організму нікотином відбувається швидше, ніж у звичайній суміші.

Ви можете купити UVA Сольник Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 30мг, 45мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися