Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Skwezed Salt Lychee

(0) відгук
Артикул: 806278 Виробник: Skwezed

Немає в наявності

Спеціально для тих хто сумує за своїми тропічними пригодами і тим хто хотів би побувати в центрі джунглів, відомий виробник рідин для електронного ширяння Skwezed, випустили нову лінійку сумішей зі смаком різних фруктів, і наша рідина не виняток, назва у неї Salt Lychee 30ml.

Ця рідина має смак солодкого і терпкого плоду личі, який тільки до чого дозрів. Плюсом цієї суміші є те, що за її основу взяли не звичайний нікотин, а сольовий. Це дасть їй перевагу, адже від сольових рідин процес накурювання відбувається в рази швидше, її витрата буде меншою.

Придбати таку рідину за прийнятною ціною ви зможете у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Skwezed Salt Lychee та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися