Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Twist Eliquid Drip Fried Cream Cake

(0) відгук
Артикул: 3963 Виробник: Twist Eliquid

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Нещодавно до нас в руки потрапила незвичайна рідина від відомого виробника Twist Eliquid, вони виготовили рідину, від якої фанатітиме безліч людей, цю рідину назвали - Drip Fried Cream Cake.

Ця рідина має дуже незвичайний смак, це тільки що витягнений з фритюру бісквітний пиріг прямо з Америки. Цей смак занурить вас у часи дитинства, і це почуття не залишить вас ще довгий час.

Придбати таку рідину можна за невеликою ціною, адже компанія хотіла, щоб якомога більше людей спробували її продукцію. Тому купити її можна практично в кожному нашому магазині і звичайно в інтернет-магазині.

Ви можете купити Twist Eliquid Drip Fried Cream Cake та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися