Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

VapeHackers Mirinda Grape

(0) відгук
Артикул: 3997 Виробник: VapeHackers

Немає в наявності

Mirinda Grape - дуже незвичайне поєднання прохолоди, свіжості та виноградного соку. Це дуже незвичайна рідина від американського бренду VapeHackers, який зарекомендував себе як виробник дуже якісної продукції.

На вдиху пари від цієї рідини відчувається реальний виноградний смак, який на видиху змінюється надзвичайну свіжість та прохолоду. Дуже цікаве поєднання. Таку рідину варто скуштувати кожному.

Придбати виноградну рідину можна в нашому інтернет-магазині за дуже вигідною ціною. Постачається рідина у невеликих, але дуже зручних флаконах об'ємом 60 мілілітрів.

Ви можете купити VapeHackers Mirinda Grape та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися