Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vapespace Hydra

(0) відгук
Артикул: 806878 Виробник: Vapespace

Немає в наявності

Компанія Vapespace, яка випускає по істині космічного смаку рідини, не перестає нас дивувати, цього разу вони випустили натуральну суміш для електронного ширяння під назвою Hydra.

Смакові якості має досить незвичайні, вона поєднує в собі солодкі нотки дині і незвичайний смак кактуса, а також всі ці приправлені свіжістю м'яти.

На 60 мл рідини в ній присутня 1.5 або 3 міліграма нікотину, все залежить від суміші, яку ви віддаєте перевагу, також для тих, хто не особливо любить присмак нікотину, існує версія суміші без нього.

Замовити її ви зможете у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Vapespace Hydra та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися