Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vapespace MilkyWay

(0) відгук
Артикул: 806877 Виробник: Vapespace

Немає в наявності

MilkyWay- це нова прекрасна суміш, яка порівнятись у всьому навіть із молочним шляхом, випустив цю рідину для заправки електронних сигарет та вейпів, популярний виробник Vapespace.

Над передачею смаку тут постаралися на славу, розробникам вдалося перенести смакові якості полуниці, персика і кавуна, це мікс у них вийшов і справді прекрасним як галактика.

У продажу зараз доступні три варіації даної рідини: без нікотину, для поціновувачів смаку та пари, з 1.5 мг нікотину, для тих хто любить відчути справжній смак фруктів і самого нікотину, і для поціновувачів нікотину у нас припасся варіант з 3 мг.

Ви можете купити Vapespace MilkyWay та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися