Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Vegas Coldango

(0) відгук
Артикул: 807222 Виробник: Vegas

Немає в наявності

Vegas Coldango – охолодний екзотичний коктейль, зі смаком солодкого стиглого манго та невеликими кубиками льоду. Навіть при щоденному ширянні він вам не набридне, ви насолоджуватиметеся кожною затяжкою цієї рідини, при покупці цієї рідини літній смак буде завжди у вас в кишені.

Рідина йде у флаконах об'ємом у цілих 120 мілілітрів і тому ви зможете вдосталь насолодитися цим смакам, тому що рідина має градацію нікотину ви зможете підібрати потрібні для вас пропорції. Смак солодкого манго з холодком не дасть вам занудьгувати в спекотні дні.

Ви можете купити Vegas Coldango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися