Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Wick'n'Wire V2 Salt Coco Tob

(0) відгук
Артикул: 806901 Виробник: Wick&Wire

Немає в наявності

Salt Coco Tob - це найновіша рідина з нової лінійки сольових сумішей від популярного бренду Wick'n'Wire V2, вони практично завжди випускають якісні та по-справжньому неймовірні рідини.

Головною рисою кожної суміші - це його смак і тут виробники постаралися, вони зробили реалістичний смак тютюну з насолодою кокосового молочка і прянощів, вони разом дають просто неперевершений мікс, разом з яким вийде на новий рівень. Вміст нікотину в даній рідці становить 25 міліграм, що є не кволим показником, і сподобається вона тим, хто справді любить тютюнові смаки.

Ви можете купити Wick'n'Wire V2 Salt Coco Tob та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися