Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Candy King Swedish

(0) відгук
Артикул: 3994 Виробник: Candy King

Немає в наявності

Swedish – дуже незвичайна та оригінальна рідина для ширяння від відомого бренду Candy King. Дана рідина поєднує у собі величезний букет різноманітних ягід та фруктів, у тому числі і цитрусових.

Особливістю цієї рідини є той факт, що при кожній затяжці відкривається аромат якогось іншого фрукта. Одночасно «зловити» смак усіх фруктів майже неможливо.

Ця рідина поставляється в зручних пластикових флаконах, об'єм яких становить 100 мілілітрів. Зберігати флакони необхідно в темному прохолодному місці, при тривалому зберіганні - в холодильнику.

Ви можете купити Candy King Swedish та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися