Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

VapeHackers Lemon Lemon Original

(0) відгук
Артикул: 4001 Виробник: VapeHackers

Немає в наявності

Lemon Lemon Original – одна з найбільш освіжаючих рідин від американського виробника VapeHackers, яка має смак та запах класичного лимонного льодяника. Вдихати таку рідину можна цілий день, адже її смак ніколи не набридає.

Освіжаючий лимонний смак підійде для всіх цінителів вейпінгу. Неперевершений аромат рідини здатний підкорити кожного любителя ширяння. Виготовляється така рідина на основі винятково натуральних ароматизаторів.

Придбати цю якісну та оригінальну рідину можна у нашому інтернет магазині за найнижчою вартістю, не побоюючись підробки.

Ви можете купити VapeHackers Lemon Lemon Original та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися